Aktuality

Terminologie realitek. Vyberete si byt 1+kk nebo 1+1?

1+1, 1+kk, garsoniéra. Jestli máte v hlavě guláš z pojmů, ale nechcete ztrácet čas dlouhým studováním, podívejte se na náš malý slovníček důležitých termínů. Vybrat byt pak pro vás bude hračka.

Češi se zajímají i o kvalitu bydlení. Chtějí luxus

Nejen cena, ale i dobrá dopravní dostupnost nebo občanská vybavenost zajímá Čechy při výběru nového bydlení. Podle Českého statistického úřadu mají nejvíce zájem o dvoupokojové byty s kuchyňským koutem.

V módě jsou velké byty, v Praze jich rychle ubývá

Díky levným hypotékám si může nový byt dovolit téměř každý. Nemovitosti kupují singles, mladé páry i rodiny s dětmi. A všichni chtějí větší než dříve.

Pořiďte si luxusní bydlení v Praze. Právě teď je vhodná doba

Sazby hypoték se stále drží rekordně nízko, největší zájem je o byty 2+kk a ceny bytů, kde metr čtvereční stojí více než 70 tisíc korun, budou klesat. Právě díky těmto třem důvodům si nyní můžete splnit sen o luxusním bydlení v Praze.

Chcete byt na bydlení nebo investici? Poradíme vám ty nejvhodnější

Developeři v roce 2014 prodali v Praze byty za 22 miliard korun. Trh s realitami ožívá a je ideální čas pro nákup bytu na bydlení i investici.

U bytů pro rodiny rozhoduje velikost i lokalita: nesmí chybět zeleň ani dostupnost centra

Rodiny hledající nové bydlení chtějí prostorný byt i klidnou oblast s občanskou vybavenosti a dostupností centra. Brzy takové bydlení vznikne na Smíchově.

Krize rezidenčního bydlení je pryč. Zájem o byty je skoro jako před krizí

Zájem o nové byty v Praze se přibližuje předkrizovým hodnotám. Podle analytiků je tak překonaná krize rezidenčního bydlení.

Rezidence U Šárky - nově bydlení v Praze 6

Praha 6 patří dlouhodobě k nejvyhledávanějším městským částem. Mohou za to krásné čtvrti tvořené vilovou zástavbou, nádherné přírodní parky, restauratéři s vyhlášenými podniky nebo přístup městské části, která se nebojí investovat do skvělých nápadů svých obyvatel.