Volné byty v Praze

Datum publikace článku: 22. 03. 2021

Pořadníky na byty už dnes ani vzdáleně neexistují. Nabídka na trhu s nemovitostmi v Praze stále převyšuje poptávku a vy tak máte ideální možnost najít mezi volnými byty v Praze pravý poklad. Jako všude jinde ale platí, dívejte se na cenu, velikost, lokalitu a dostupnost. Při hledání nového bytu také zkuste zjistit, proč je byt tak dlouho volný, nebo proč je nabízen s tak výraznou slevou.

Volné byty v Praze můžete na jedné straně najít mezi neprodejnými bytovkami u dálničních přivaděčů, tak i v luxusních novostavbách na kraji Prahy. Volné byty Praha dnes nabízí ve všech kategoriích.

Volné byty v Praze

Volné byty v Praze v novostavbách

Ještě před pár lety byla situace s byty v Praze úplně jiná. Po bytech byl velký hlad, developeři se předháněli s plány na nové a nové komplexy a lidé kupovali byty ze ceny, které byly dříve utopií. Po krizi ve stavebnictví se situace změnila. Ceny padly dolů a dříve atraktivní nemovitosti zely prázdnotou. Dnes najdete volné byty v Praze i v moderních rezidenčních projektech za poměrně příznivé ceny.

Co víc, vybrané volné byty v Praze můžete dnes získat i za velmi výhodných podmínek. Není výjimkou, že je součástí bytu také parkovací stání, sleva na vybavení nebo třeba možnost sjednání úvěru za lepších podmínek. Pokud tedy hledáte bydlení v Praze, určitě volné byty v novostavbách nevynechejte. 

Kde hledat volné byty v Praze?

Možností hledání volných bytů v Praze máte spoustu – od klasických realitních portálů přes internetové vyhledávače až po přímé kontaktování jednotlivých developerů. Ti mají na svých stránkách často také podrobné vyhledávače, které vám umožní najít volný byt přesně podle vašich přání. Navíc u bytu často ihned uvidíte výhody a bonusy navíc a přehlednou kalkulačku, která vám pomůže spočítat výši úvěru.