Vila domy v Dolních Počernicích spojují výhody bytu s komfortem domu

Vila domy v Dolních Počernicích spojují výhody bytu s komfortem domu

Bydlet v domě se zahrádkou a být za dvacet minut v centru Prahy, to je pro mnohé představa o ideálním bydlení v Praze. S velkým rodinným domem je však obvykle spojena spousta starostí. V Dolních Počernicích ale vyrostly vilové domy, které v sobě ukrývají několik bytů.

Klidné a nízkoenergetické bydlení na Praze 9

Rezidenční projekt Dolní Počernice bude kompletně dokončen v lednu roku 2014. V klidné lokalitě plné zeleně vyrostlo šest domů s velkými přilehlými pozemky, ve kterých je dohromady padesát tři bytů. Více než polovina bytů je nabízena s možností využívat zahrady, které domy obklopují. Zbylé byty mají alespoň terasu nebo balkon.

Nové byty v Dolních Počernicích splňují standardy nízkoenergetického bydlení. Snížení nákladů na vytápění zajišťuje například zesílené zateplení nebo sedmikomorová okna. Díky tomu navíc není v létě v bytech příliš velké teplo.

Dům bez starostí

V každém z bytových domů je maximálně deset bytů, od velikosti 1+kk, až po 4+kk. Pod domy jsou podzemní garáže, ke každému bytu pak náleží i sklep. Pokud si vyberete byt s přístupem na zahradu, k dokonalému pocitu vlastního klidného bydlení už nic nechybí. S natíráním plotu či vytápěním si však nemusíte dělat žádné starosti.

Více informací o rezidenčním projektu Dolní Počernice najdete zde.

<< Zobrazit všechny aktuality